Bezpłatna strefa kibica przed PGE Narodowym!

W dalszym ciągu kibicujemy Biało-Czerwonym! Przed bramą nr 1 PGE Narodowego została uruchomiona bezpłatna strefa kibica, która będzie czynna codziennie przez cały okres trwania Mistrzostw Świata 2018. 

Biało-czerwona moc w Narodowej Strefie Kibica!

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na mundialu w Rosji przegrała z Senegalem 1:2, ale w Narodowej Strefie Kibica, fani Biało-Czerwonych pokazali prawdziwą moc! Na wydarzenie sprzedano blisko 40 tysięcy biletów.

Ostatnia szansa na bilety do Narodowej Strefy Kibica

Chcesz obejrzeć transmisję meczu Polska-Senegal w Narodowej Strefie Kibica wraz z dziesiątkami tysięcy innych fanów piłki nożnej? To ostatnia chwila, by kupić bilet! Strefa otwarta będzie od godziny 14.30, a mecz zaczyna się już o 17.00.

Reprezentacja Polski w Moskwie! Trening na Otkrytije Ariena

W poniedziałek o 10:30 reprezentacja Polski udała się do Moskwy na swój pierwszy mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. Wieczorem Biało-Czerwoni odbyli także trening na stadionie Otkrytije Ariena, gdzie we wtorek zagrają z Senegalem. 

Tak powstaje scena na Narodową Strefę Kibica

Już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Senegalem w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wspólnie będziemy im kibicować w Narodowej Strefie Kibica, w której trwa budowa sceny z telebimami.