Narodowa Strefa Kibica - informator

Wybieracie się na PGE Narodowy, żeby kibicować Biało-Czerwonym podczas ich pierwszego meczu na mundialu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami. 

Mundial w Rosji oficjalnie rozpoczęty!

14 czerwca przed godziną 17.00 odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata w Rosji. Kibice byli świadkami pięknego pokazu, który został uświetniony obecnością wielu gwiazd. 

Bilety na parking przed Narodową Strefą Kibica

19 czerwca spotykamy się na PGE Narodowym, aby kibicować Reprezentacji Polski w trakcie transmisji pierwszego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Na błoniach PGE Narodowego tradycyjnie dostępny będzie parking dla gości. Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów postojowych.

Mundialowy hymn i gigantyczna flaga w Narodowej Strefie Kibica

Zespół Kombi wystąpi z piosenką "Polska drużyna" w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Utwór zwyciężył podczas koncertu "Przebój na Mundial" odbywającego się w ramach opolskiego festiwalu. Nad całością oprawy w Narodowej Strefie Kibica czuwa Duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.

Reprezentacja Polski zameldowała się w Rosji!

Dzień przed oficjalnym otwarciem mistrzostw świata, reprezentacja Polski przyleciała do Rosji. Biało-Czerwoni wylecieli z Warszawy do Soczi niedługo po wygranym 4:0 meczu z Litwą.