Zwycięstwo Polski nad Litwą. Teraz mundial!

W towarzyskim meczu na PGE Narodowym reprezentacja Polski pokonała Litwę 4:0. Gole dla Biało-Czerwonych strzelali Robert Lewandowski (dwa), Dawid Kownacki oraz Jakub Błaszczykowski. 

Ruszyła sprzedaż trzeciej puli biletów

Piłkarskie szaleństwo trwa! Do sprzedaży trafiła trzecia pula biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca obejrzycie transmisję meczu Polska-Senegal. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

Pierwsza pula biletów do Narodowej Strefy Kibica sprzedana

Zaledwie 36 godzin potrzebowali fani piłki nożnej, aby wykupić pierwszą pulę 10 tysięcy biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca 2018 roku będziemy wspólnie kibicować Biało-Czerwonym podczas ich meczu z Senegalem. Będzie to pierwsze spotkanie Reprezentacji Polski w rozgrywkach grupowych MŚ 2018 w Rosji.

Ekskluzywne pakiety VIP w Narodowej Strefie Kibica

19 czerwca w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym będziemy wspólnie oglądać pierwszy mecz Polaków na mundialu w Rosji. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe pakiety VIP na to wydarzenie!

Po 12 latach wracamy na MŚ! Tak piłkarze cieszyli się z awansu!

Reprezentacja Polski po 12 latach znowu zagra na mistrzostwach świata. Biało-Czerwoni wielki awans świętowali na PGE Narodowym, gdzie pokonali Czarnogórę 4:2.