Ruszyła sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica

Już od dziś można kupić bilety do największej w Polsce Narodowej Strefy Kibica, która zorganizowana zostanie na PGE Narodowym. Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie nieodpłatnie. Poza transmisją meczu Polska-Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez naszych partnerów.

Zapoznaj się z regulaminem Narodowej Strefy Kibica

Wybierasz się do Narodowej Strefy Kibica? Zapoznaj się z regulaminem imprezy. Znajdziesz w nim m.in. informacje o przedmiotach, których nie możesz wnieść do strefy, dowiesz się, komu przysługuje bilet bezpłatny oraz poznasz sankcje karne przewidziane w przepisach.

Narodowa Strefa Kibica podczas meczu Biało-Czerwonych

Cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy staną na płycie PGE Narodowego, gdzie 19 czerwca będziemy razem kibicować Biało-Czerwonym! Mecz w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy osób. Reprezentacja Polski w piłce nożnej na naszych oczach zmierzy się z Senegalem.

PGE Narodowy chce stworzyć Narodową Strefę Kibica

Ponad 70 tysięcy osób mogłoby obejrzeć w Narodowej Strefie Kibica mecz Polska-Senegal, który zostanie rozegrany 19 czerwca o godzinie 17.00. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Aby strefa mogła powstać, operator PGE Narodowego musi jednak znaleźć partnerów.