https://pgen.pl/assets/cache/7a2895b2123db36129c3a2d1e0ba22c7_750_319_optim.jpg
Zobacz atrakcje Narodowej Strefy Kibica!

19 czerwca na PGE Narodowym wspólnie obejrzymy mecz Hiszpania – Polska podczas EURO 2020. W Narodowej Strefie Kibica oprócz transmisji spotkania pojawią się także liczne atrakcje.

Narodowa Strefa Kibica to wydarzenie, gdzie wszyscy kibice będą mogli dopingować narodową drużynę w starciu z Hiszpanią. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Wystarczy jedynie pobrać darmowy bilet ze strony: www.strefakibica.com/bilety

Oprócz transmisji spotkania Hiszpania – Polska na gości PGE Narodowego czekać będą liczne atrakcje. Wśród nich m.in.: 

- koncerty na żywo (wystąpią m.in. STORO Feat. Piotr Kupicha, Nowator i Skytech),

- festiwal food trucków "Żarcie na kółkach" (food trucki będą ustawione na promenadzie otaczającej PGE Narodowy).

Dodatkowo na kibiców czekać będzie kilkanaście tysięcy biało-czerwonych flag, które pomogą we wspólnym dopingowaniu naszej narodowej drużyny. Nie zabraknie także wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności. Goście będą zobowiązani do przestrzegania aktualnych wytycznych epidemicznych oraz do zajmowania wyłącznie miejsc wskazanych na biletach. 

W weekend 19 i 20 czerwca na PGE Narodowym będzie również istniała możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się i zapisów. Chętne osoby będą mogły skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson. Więcej szczegółow na: strefakibica.com/szczepimysie


Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-149d7