https://pgen.pl/assets/cache/0811cf6ba65f0882ca661a82faf0c54b_750_319_optim.jpg
"Hej Polska Gola!" w Narodowej Strefie Kibica

"Hej Polska Gola!" to piosenka, która ma za zadanie motywować reprezentację Polski do zwycięstw, a nas - wszystkich kibiców, do śpiewu i zabawy w czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Utwór usłyszycie w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym 19 czerwca 2021 roku.

— Najpopularniejsi polscy producenci i animatorzy widowisk sportowych na świecie - Crowd Supporters i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów muzyki elektronicznej na świecie - Skytech, połączyli moce, dołożyli SuperMoc, czyli siedmioletniego Anatola i w ten sposób mamy "Hej Polska Gola!" — tłumaczą producenci utworu.


Oprawę Narodowej Strefy Kibica poprowadzą Crowd Supporters (Mikee & DJ Ucho), znani z tworzenia show wielu imprez sportowych najwyższej rangi w Polsce i na świecie, między innymi Igrzysk Olimpijskich w Soczi, czy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. 

Specjalnie na tę okazję, wraz z producentem muzyki elektronicznej, znanym pod artystycznym pseudonimem Skytech, Mikee i DJ Ucho napisali hymn polskich kibiców na Euro 2021 „Hej Polska Gola!”, do którego wykonania na żywo zapraszają wszystkich kibiców, którzy zasiądą na trybunach PGE Narodowego. Crowd Supporters Show dodatkowo uatrakcyjnią liczne animacje, konkursy i występy na żywo Crowdów w towarzystwie Doris Lembicz i zaproszonych muzycznych gości: STORO Feat. Piotr Kupicha, Nowatora i Skytech.Nie zabraknie wspólnego wykonania Mazurka Dąbrowskiego, a dodatkowo na kibiców czekać będzie kilkanaście tysięcy polskich flag, które pomogą biało-czerwonym kibicom stworzyć niepowtarzalne widowisko.


Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-8bb00