https://pgen.pl/assets/cache/969e1333fe100db3ae0d2430382cbd08_750_319_optim.jpg
Weekendowy Punkt Szczepień przed PGE Narodowym

Dzień przed startem Narodowej Strefy Kibica odbyła się konferencja prasowa związana z powstaniem specjalnego punktu szczepień przed PGE Narodowym. W dniach 19-20 czerwca będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson bez wcześniejszego rejestrowania się i zapisów.

- Zachęcamy do skorzystania z atrakcji jaką będzie wspólne kibicowanie, a z drugiej strony do zaszczepienia się. Po 14 dniach od szczepienia otrzymamy certyfikat, który będzie uprawniał nas m.in. do tego,  żeby nie wliczać się do limitu osób na imprezach plenerowych, a także bezpiecznie podróżować za granicę – mówiła na konferencji Anna Goławska Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Szczepienie będzie odbywać się do wyczerpania zapasów. Punkt szczepień dostępny będzie na boisku treningowym PGE Narodowego między bramami 10 a 11, od godziny 10.00. 

Osoby, które chcą się zaszczepić muszą mieć ze sobą dowód osobisty oraz długopis. Zalecamy również posiadanie wypełnionej ankiety, którą można pobrać TUTAJ. Dla chcących się zaszczepić dostępny będzie darmowy parking na błoniach PGE Narodowego. Informacji na temat szczepień udziela infolinia dostępna pod numerem 989. 

- PGE Narodowy wraca do swojej podstawowej działalności. W najbliższy weekend będziemy mieli mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim to Narodowa Strefa Kibica, gdzie będzie mogło zasiąść do 30 tysięcy kibiców. Przy okazji włączamy się aktywnie w walkę z pandemią, stąd zrodził się pomysł, żeby zorganizować też punkt szczepień – mówił Włodzimierz Dola Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego. 

19 czerwca na PGE Narodowym organizowana jest Narodowa Strefa Kibica. Wspólnie będziemy kibicować reprezentacji Polski podczas meczu z Hiszpanią na mistrzostwach Europy. Więcej na: www.strefakibica.com.

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-89ed0

Galeria