https://pgen.pl/assets/cache/54b98b423fd2b7b2627f325a4246921f_750_319_optim.jpg
Wielkie emocje w Narodowej Strefie Kibica

Blisko 20 tysięcy osób oglądało transmisję meczu Hiszpania – Polska w Narodowej Strefie Kibica. Reprezentacja Polski zremisowała w Sewilli 1:1, a bramkę dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski.

Wielkie emocje towarzyszyły kibicom w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Hiszpanią w meczu fazy grupowej mistrzostw Europy, a po golu Roberta Lewandowskiego na arenie zapanował istny szał radości.

Dla piłkarzy Paulo Sousy był to drugi mecz na mistrzostwach Europy. Teraz przed nimi spotkanie ze Szwecją, w którym zagramy o pozostanie w turnieju.

Przed spotkaniem na gości strefy czekało wiele atrakcji m.in. festiwal foodtrucków czy minikoncerty takich zespołów jak Storo & Piotr Kupicha, Nowator, D-Bomb. Nie zabrakło także wspólnego odśpiewania hymnu. Kibice przy wejściu do strefy otrzymali też biało-czerwone flagi. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny. 

Wydarzenie odbyło się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności.  

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-95f39

Galeria