https://pgen.pl/assets/cache/883441c12a839f992f2536106aee82f2_750_319_optim.jpg

Proces akredytacji dla przedstawicieli mediów

Informujemy, że rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów oraz foto na Warszawską Strefę Kibica. Wyjątkowa przestrzeń do wspólnego kibicowania Polakom w drodze na Euro 2024 zostanie zorganizowana na błoniach PGE Narodowego. Wnioski o akredytacje można składać do 24 czerwca, do godziny 13:00.

Aby ubiegać się o akredytację, należy zalogować się do dedykowanego systemu na stronie: www.media.pgenarodowy.pl/akredytacje. Jeżeli nie mają Państwo konta w systemie akredytacyjnym PGE Narodowego, prosimy o jego założenie pod tym samym adresem. Konieczne jest potwierdzenie utworzenia konta za pomocą linku, który otrzymają Państwo w wiadomości e-mail. Po wykonaniu tej czynności, prosimy o zalogowanie się i skorzystanie z przycisku akredytacyjnego. Informacje o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku o akredytację zostaną przesłane nie później niż w przeddzień każdego z wydarzeń.

Błonia PGE Narodowego już w czerwcu staną się sercem piłkarskich emocji, tworząc biało-czerwone miasteczko miłośników piłki nożnej​ - Warszawską Strefę Kibica. Wszyscy Polacy w wyjątkowej atmosferze będą mogli wspólnie dopingować i przeżywać emocje towarzyszące oglądaniu sportowych zmagań ​reprezentacji Polski podczas UEFA EURO 2024.​ Oprócz transmisji meczów na specjalnie przygotowanym telebimie, na gości czekać będą także różnorodne strefy wypoczynkowe z wieloma atrakcjami oraz liczne punkty gastronomiczne.

Pokażemy wszystkie grupowe mecze Polaków. Zaczynamy już w niedzielę, 16.06, a później spotykamy się w piątek, 21 i wtorek, 25 czerwca. Więcej informacji na strefakibica.com.

Kontakt w sprawie akredytacji: