https://pgen.pl/assets/cache/7b2c5971b880096c07751a0c7bda8749_750_319_optim.jpg
Relacja ze spotkania Polska vs. Austria w Warszawskiej Strefie Kibica!

21 czerwca, słoneczne, piątkowe popołudnie. Strategia na ten dzień? Meldunek w Warszawskiej Strefie Kibica, korzystanie z atrakcji przygotowanych w strefach naszych parnetów, a od godziny 18 - trzymanie kciuków za sukces Polaków podczas spotkania z Austriakami! Dziś mieliśmy drugą okazję na spotkanie z tysiącem z Was, fantastycznych kibiców!

Mecz grupowy Polaków z Austriakami w UEFA Euro 2024 był meczem największych emocji, meczem praktycznie o wszystko. Piłkarze Michała Probierza stanęli do walki o trzy kluczowe punkty, których jedynie zdobycie dawało nadzieję na dobry wynik z Francją na koniec fazy grupowej. Pierwsza bramka została strzelona przez Gernota Traunera z drużyny naszych przeciwników. Na szczęście już w 30 minucie spotkania, dzięki Krzysztofowi Piątkowi, udało się doprowadzić do remisu. Następnie 66 minuta spotkania doprowadziła do wyniku 2:1, a 12 minut później przewaga Austriaków wynosiła już 3:1. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, w związku z czym spotkanie zakończyło się triumfem reprezentacji Austrii.

Goście Warszawskiej Strefy Kibica na terenie wydarzenia mogli pojawić się już od godziny 15. Czas przed meczem razem z przyjaciółmi i rodzinami spędzali w strefach przygotowanych przez naszych partnerów. Najmłodsi sportowcy rozgrywali mecze na mini boiskach do gry w piłkę nożną, a także próbowali swoich sił w kierowaniu goli w specjalnie wyznaczony punkt. Dziewczynki zaplatały we włosach biało-czerwone warkoczyki, a wszyscy goście, bez względu na wiek, chętnie malowali na swoich twarzach piękne, patriotyczne serca.

Poza możliwością skorzystania z licznych i różnorodnych stref gastronomicznych, oferujących zarówno ciepłe, jak i zimne napoje i przekąski, uwadze gości nie umknęła możliwość samodzielnego i nietypowego przygotowania wyjątkowego koktajlu owocowego. Blender bikes pozwalały na zmiksowanie siłą własnych mięśni zdrowego napoju! Dorośli w ramach piątkowego relaksu mogli wybrać ofertę naszego partnera, Tyskie.

O wyjątkową atmosferę dbał prowadzący spotkanie DJ Ucho, który angażował publiczność do wspólnej zabawy, organizując różnorodne quizy z nagrodami, zgadywanki czy interakcję za pośrednictwem QR kodów. Każda ze stref przygotowała wyjątkowe atrakcje dla gości Warszawskiej Strefy Kibica i dokładała swoją cegiełkę do tej fantastycznej, rodzinnej atmosfery!

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy. Partnerami głównymi: Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKP Intercity, Coca-Cola, Łączy nas piłka oraz Tyskie. Patron medialny: TVP.

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-43c20

Galeria