https://pgen.pl/assets/cache/31351a7675494d7eb84335afbb31a80a_750_319_optim.jpg
Ruszyła sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica

Już od dziś można kupić bilety do największej w Polsce Narodowej Strefy Kibica, która zorganizowana zostanie na PGE Narodowym. Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie nieodpłatnie. Poza transmisją meczu Polska-Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez naszych partnerów.

Cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy staną na płycie PGE Narodowego, gdzie 19 czerwca będziemy razem kibicować Biało-Czerwonym! Reprezentacja Polski w piłce nożnej na naszych oczach rozegra swój pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z reprezentacją Senegalu. 

— Największa w Polsce Narodowa Strefa Kibica w Domu Polskiej Reprezentacji połączy Polaków i stanie się na jeden dzień prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. Nawet 70 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Pragnę zapewnić, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji — mówi Alicja Omięcka, Prezes PGE Narodowego.

Sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica ruszyła już dzisiaj i można je zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.narodowastrefakibica.pl/bilety, a także stacjonarnie w kasach areny. Bilety standardowe na płytę i trybuny kosztują od 10 złotych do 30. Dostępne są także bilety do Lóż VIP w specjalnej cenie od 369 złotych netto za osobę.  

Dodatkowo od 8 do 16 czerwca w ok. 200 sklepach sieci Biedronka na terenie Warszawy i ponad 40-tu okolicznych miejscowości będzie można zakupić vouchery z unikalnymi kodami uprawniające do odbioru biletów. Tylko klienci Biedronki będą mogli nabyć je z 50% rabatem  jeśli dokonają zakupów za co najmniej 50 zł.  Odbioru biletów na podstawie kodu dokonywać będzie można za pomocą sklepu internetowego PGE Narodowego pod adresem: sklep.pgenarodowy.pl. Biedronka jest również Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Narodowej.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Telewizja Polska S.A. Sponsorem Głównym wydarzenia jest sieć: Biedronka. Partnerem wydarzenia jest należąca do Totalizatora Sportowego  marka LOTTO.  Narodowa Strefa Kibica realizowana jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości we współpracy z Biurem Programu "Niepodległa". 

Biało-Czerwona Twierdza, jak nazywany jest PGE Narodowy po serii spektakularnych zwycięstw Reprezentacji Polski, została oficjalnie otwarta 29 stycznia 2012 roku. Arenę wybudowano z myślą o mistrzostwach Euro 2012. Po tej imprezie spółka zarządzająca obiektem wypełniła go wydarzeniami, dzięki czemu PGE Narodowy jest uznawany za jedną z najlepiej zarządzanych aren wielofunkcyjnych, która dodatkowo rokrocznie przynosi zysk.

Zobacz galerię zdjęć z konferencji prasowej poświęconej Narodowej Strefie Kibica!

 
KUP BILET
 


Galeria