https://pgen.pl/assets/cache/06f71f3bf78ed059afd7e3a9ae8f2818_750_319_optim.jpg
Po 12 latach wracamy na MŚ! Tak piłkarze cieszyli się z awansu!

Reprezentacja Polski po 12 latach znowu zagra na mistrzostwach świata. Biało-Czerwoni wielki awans świętowali na PGE Narodowym, gdzie pokonali Czarnogórę 4:2. 

Nie od dziś wiemy, że dla naszej kadry PGE Narodowy to niezwykłe miejsce, przez wielu nazywane domem Orłów Nawałki. To właśnie tutaj wspólnie cieszyliśmy się z pokonania Czarnogóry i awansu na tak długo wyczekiwane mistrzostwa świata. Poczatek mundialu w Rosji już 14 czerwca i znowu czekają nas wielkie piłkarskie emocje. 

Podopieczni Adama Nawałki pierwszy mecz rozegrają 19 czerwca z Senegalem i tym samym zainaugurują swój występ na mistrzostwach świata. Spotkanie Biało-Czerwonych będzie można śledzić w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Ponad 70 tysięcy kibiców będzie mogło oglądać zmagania Biało-Czerwonych i kibicować naszym! Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie: www.narodowastrefakibica.pl/bilety.

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z fety Biało-Czerownych na PGE Narodowym po wywalczeniu awansu na mistrzostwa świata. To były piękne chwile!

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-806d7

Galeria