https://pgen.pl/assets/cache/1086878821c17716863af1d0576d30e2_750_319_optim.jpg
Reprezentacja Polski zameldowała się w Rosji!

Dzień przed oficjalnym otwarciem mistrzostw świata, reprezentacja Polski przyleciała do Rosji. Biało-Czerwoni wylecieli z Warszawy do Soczi niedługo po wygranym 4:0 meczu z Litwą.

Piłkarzy na lotnisku pożegnały oklaski i śpiewy kibiców, którzy oczywiście życzyli reprezentantom powodzenia na mundialu. Fani wytrwale czekali na Biało-Czerwonych. Reprezentacja na Okęciu pojawiła się przed godziną 10.00.

W Rosji samolot z kadrowiczami wylądował po godzinie 13. Orły Nawałki udały się do Soczi w znakomitych humorach, ponieważ dzień wcześniej wysoko pokonały reprezentację Litwy na PGE Narodowym.

Polacy zamieszkają w hotelu znajdującym się w samym centrum Soczi. Piłkarze do Morza Czarnego będą mieli zaledwie 200 metrów. Każdy z zawodników ma także malowniczy pokój z widokiem na morze. Oprócz tego do ich dyspozycji będzie SPA i siłownia.


Oddalony od hotelu o 13 km Sputnik-Sport Stadium będzie miejscem treningów Polaków. – To najlepsza baza, jaką mogliśmy wybrać – komplementował obiekt selekcjoner Adam Nawałka. 

Pierwszy mecz na mundialu Biało-Czerwoni zagrają już 19 czerwca w Moskwie. Ich rywalem będzie Senegal. Reprezentację będziemy wtedy wspierać w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym! Biało-czerwona moc gwarantowana, ponieważ mecz będzie mogło wspólnie obejrzeć aż 70 tysięcy widzów! BILETY: www.narodowastrefakibica.pl/bilety Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-9ea02