https://pgen.pl/assets/cache/32f09af3692cf865f11538f1b725f485_750_319_optim.jpg
Tak powstaje scena na Narodową Strefę Kibica

Już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Senegalem w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wspólnie będziemy im kibicować w Narodowej Strefie Kibica, w której trwa budowa sceny z telebimami. 

19 czerwca PGE Narodowy udostępni kibicom płytę i trybuny stadionu. Na środku płyty jest budowana scena, nad którą zawisną w sumie cztery dodatkowe telebimy o wymiarach 16x9 metrów. W tej chwili są już zamontowane dwa z nich o powierzchni 144 mkw. każdy. Na zdjęciu panoramicznym można zobaczyć, jak przebiegają pozostałe prace montażowe sceny do Narodowej Strefy Kibica.


Bramy stadionu na Narodowej Strefie Kibica zostaną otwarte już o godzinie 14.30. Do rozpoczęcia meczu, czyli do godziny 17.00 przewidzieliśmy ciekawe animacje oraz występy artystów. Fanom piłki nożnej czas uprzyjemniać będzie muzyka grana przez dj-ów. Zakończenie wydarzenia planowane jest na godzinę 20.15.

PGE Narodowy jest miejscem największych wydarzeń, wielkiej energii i emocji. Zależy nam, aby podczas Mistrzostw Świata 2018 umożliwić fanom, którzy nie mogli polecieć do Rosji, wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski na PGE Narodowym. W Narodowej Strefie Kibica obejrzymy pierwszy mecz naszej drużyny na Mundialu, czyli mecz Polska-Senegal. Łącznie mecz będzie mogło obejrzeć aż 70 tysięcy osób.

Bilety na wspólne kibicowanie są jeszcze dostępne tutaj: www.narodowastrefakibica.pl/bilety.