https://pgen.pl/assets/cache/741de49feb84e92e7de01ea67ed55da1_750_319_optim.jpg
Reprezentacja Polski w Moskwie! Trening na Otkrytije Ariena

W poniedziałek o 10:30 reprezentacja Polski udała się do Moskwy na swój pierwszy mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. Wieczorem Biało-Czerwoni odbyli także trening na stadionie Otkrytije Ariena, gdzie we wtorek zagrają z Senegalem. 

Orły Nawałki mundialową bazę mają w rosyjskim Soczi. Stamtąd udali się do Moskwy, gdzie rozegrają pierwszy mecz na mistrzostwach świata. 

O 18:30 Biało-Czerwoni odbyli sesję treningową na stadionie Otkrytije Ariena. Wcześniej na obiekcie zameldowała się także reprezentacja Senegalu, która z Polską nie mierzyła się do tej pory ani razu. We wtorek o godz. 17:00 przekonamy się, kto jest lepszy. 

Pierwszy mecz Biało-Czerwonych na mundialu będziemy wspólnie oglądać na PGE Narodowym w Narodowej Strefie Kibica. Wspólnie odśpiewamy hymn, a na trybunach tuż przed transmisją meczu rozwinięta zostanie biało-czerwona flaga o powierzchni 1500 metrów kwadratowych! Nie może Was tam zabraknąć! Bilety można kupić na: www.narodowastrefakibica.pl/bilety. W dniu wydarzenia przy bramie nr 2 będzie także dostępny specjalny punkt biletowy (godz. 10-18), gdzie także będą dostępne wejściówki. 

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-42d7b