W dniach 19-20 czerwca będzie możliwość zaszczepienia się na błoniach PGE Narodowego jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson bez wcześniejszego rejestrowania się i zapisów.


Szczepienie będzie odbywać się w godzinach od 10.00 do wyczerpania zapasów. Osoby, które chcą się zaszczepić muszą mieć ze sobą dowód osobisty oraz długopis. Zalecamy również posiadanie wypełnionej ankiety, którą można pobrać TUTAJ.


Lokalizacja punktu szczepień: boisko treningowe PGE Narodowego pomiędzy bramami nr 10 a 11. Bezpłatny parking będzie dostępny na błoniach PGE Narodowego. Punkt informacji o szczepieniach przy bramie nr 2 PGE Narodowego w dniach 18-20 czerwca będzie nieczynny. Informacji na temat szczepień udziela infolinia dostępna pod numerem 989.

Przypominamy, że szczepienia odbywają się na przestrzeni otwartej. Z uwagi na wysokie temperatury, rekomendujemy zabranie ze sobą butelki wody oraz nakrycia głowy.

Przed wejściem do Narodowej Strefy Kibica możesz zostać poproszony o okazanie certyfikatu szczepienia, który zostanie zeskanowany przez pracownika obiektu. Działanie to będzie realizowane w celach statystycznych, a brak certyfikatu w przypadku tego wydarzenia nie wpłynie na możliwość wejścia na stadion.