Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego

Kibicuj reprezentacji Polski podczas UEFA EURO 2024 w Warszawskiej Strefie Kibica na błoniach PGE Narodowego. Oglądaj mecze z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi i wspólnie wspierajmy biało-czerwonych podczas mistrzostw Europy. Pokażemy wszystkie grupowe mecze Polaków.

Proces akredytacji dla przedstawicieli mediów

Informujemy, że rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów oraz foto na Warszawską Strefę Kibica. Wyjątkowa przestrzeń do wspólnego kibicowania Polakom w drodze na Euro 2024 zostanie zorganizowana na błoniach PGE Narodowego. Wnioski o akredytacje można składać do 24 czerwca, do godziny 13:00.

Parking na błoniach dla kibiców transmisji meczu Polska-Holandia

Goście Warszawskiej Strefy Kibica, którzy wybierają się na najbliższe spotkanie reprezentacji Polski z Holandią (16.06), będą mogli skorzystać z zewnętrznego parkingu na błoniach areny.

Sprawdź, jak dotrzeć do Strefy i jakie atrakcje na Was czekają!

Spotkajmy się w Warszawskiej Strefie Kibica, by wspólnie kibicować reprezentacji Polski w drodze po sukces podczas UEFA Euro 2024! Zobacz, jak dotrzeć na miejsce różnymi środkami transportu, gdzie zaparkować auto i w którą stronę się kierować.