https://pgen.pl/assets/cache/f421872dce9fdaa43c4e66b15bf46d96_750_319_optim.jpg
Narodowa Strefa Kibica podczas meczu Biało-Czerwonych

Cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy staną na płycie PGE Narodowego, gdzie 19 czerwca będziemy razem kibicować Biało-Czerwonym! Mecz w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy osób. Reprezentacja Polski w piłce nożnej na naszych oczach zmierzy się z Senegalem.

Sportowe emocje na najwyższym poziomie nie mogą ominąć PGE Narodowego. W czerwcu spotkamy się tak, jak sześć lat temu, gdy na arenie rozgrywano mecze Euro 2012. Tym razem będziemy jednak obserwować zmagania Polaków w ich pierwszym meczu w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.Narodowa Strefa Kibica połączy Polaków. Poza transmisją meczu, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez naszych partnerów.

— PGE Narodowy, jak na Dom Reprezentacji Polski przystało, zmieni się na ten jeden dzień w prawdziwe centrum polskiej piłki nożnej. Tłum w barwach narodowych będzie wspólnie śledził poczynania naszych piłkarzy. Naturalnie nie zabraknie także innych elementów, które sprawią, że będziemy się po prostu dobrze bawić. Gorąco trzymam kciuki za to, aby wynik meczu był dla nas jak najlepszy, a jego świętowanie na długo zapisało się w pamięci — mówi Alicja Omięcka, Prezes PGE Narodowego.

Sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica rozpocznie się już 5 czerwca. Ceny biletów będą się zaczynały od 10 zł. Patronem Honorowym wydarzenia jest Telewizja Polska S.A.

Biało-Czerwona Twierdza, jak nazywany jest PGE Narodowy po serii spektakularnych zwycięstw Reprezentacji Polski, została oficjalnie otwarta 29 stycznia 2012 roku. Arenę wybudowano z myślą o mistrzostwach Euro 2012. Po tej imprezie spółka zarządzająca obiektem wypełniła go wydarzeniami, dzięki czemu PGE Narodowy jest uznawany za jedną z najlepiej zarządzanych aren wielofunkcyjnych, która dodatkowo rokrocznie przynosi zysk.


 
KUP BILET
 


Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-f26d5