https://pgen.pl/assets/cache/e87a0479b72e4a8d94a470a868469a68_750_319_optim.jpg
Tak kibicowaliście biało-czerwonym w Warszawskiej Strefie Kibica! [GALERIA]

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego przyciągnęła dziesiątki tysięcy kibiców, którzy wspólnie dopingowali naszą narodową drużynę w meczach Euro 2024. Wśród fanów piłki nożnej nie zabrakło licznych grup przyjaciół i rodzin, którzy gromkimi okrzykami zagrzewali do walki biało-czerwonych i świętowali ich gole. Zobacz, jak Warszawska Strefa Kibica wyglądała w obiektywie.

Warszawska Strefa Kibica, która powstała na błoniach PGE Narodowego, tętniła życiem w dniach meczów Polaków z Holandią, Austrią i Francją. Na licznie przybyłych kibiców w specjalnych strefach przygotowanych przez partnerów PGE Narodowego czekała moc atrakcji. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli rozegrać mecze na miniaturowym boisku, zmierzyć się w strzelaniu bramek, pomalować swoje twarze w narodowe barwy, zapleść biało-czerwone warkoczyki czy przygotować orzeźwiający koktajl dzięki sile własnych mięśni przy wykorzystaniu blender bikes.

Na gości czekała również rozbudowana strefa gastronomiczna, w której serwowano ciepłe i zimne przekąski, napoje oraz produkty partnera stadionu – Tyskiego. Warszawska Strefa Kibica w dniu meczu Francja – Polska, podobnie jak w przypadku spotkań z Holandią i Austrią, była dostępna dla kibiców od godz. 15.00, a o wyjątkową atmosferę podczas wszystkich trzech dni jej działania, zadbał DJ Ucho. Artysta nie tylko zagrzewał do kibicowania dynamiczną muzyką, ale i bawił się z kibicami, prowadząc quizy, gry i zgadywanki z nagrodami.

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica był PGE Narodowy. Partnerzy główni: Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKP Intercity, Coca-Cola, Łączy nas piłka oraz Tyskie. Patron medialny: TVP.

Tak Warszawska Strefa Kibica wyglądała w obiektywie!

Link skrócony: pgenarodowy.pl/9382-2e4a5

Galeria